Leather skirt and sweater

Początkowo miałam inną koncepcję na wykorzystanie nowej, skórzanej spódniczki. Jednak przechadzając się po sklepach, w poszukiwaniu świątecznych prezentów dla najbliższych, znalazłam śliczny oliwkowy golfik. Pasował idealnie, a karteczka przy metce -70% skusiła mnie jeszcze bardziej do zakupu. Całość dała fajne połączenie, a przy okazji mogłam wykorzystać szare botki, które cierpliwie czekały w szafie na swoją kolejkę. Teraz jestem na etapie poszukiwania spodni z wyższym stanem, aby wykorzystać golf w innych stylizacjach.
Możecie polecić jakieś sklepy i modele? Gdyż z zakupem idealnych spodni zawsze mam problem.

Mam wrażenie, że zimą norweskie słońce odlatuje do innych krajów niczym ptaki. Od rana do wieczora ciemno i ponuro, nie wspominając o temperaturach. Budzi się później niż ja (a naprawdę jestem okropnym śpiochem), a zachodzi przed naszą porą obiadową. O ile w lecie mamy go pod dostatkiem (białe noce) i praktycznie nie znika z nieba, tak zimą jak na lekarstwo – niemalże niezauważalne. Stąd oświetlenie dzisiejszych zdjęć nie należy do najlepszych.

DSC_1625
DSC_1601
DSC_1608
DSC_1599
DSC_1585
DSC_1626
spódniczka, golf – Bik Bok
płaszczyk – Mosquito
botki – Labotti

DSC_1638
DSC_1639
DSC_1624
DSC_1629

 • Kinga

  Ja polecam spodnie w sklepie Cubus a model Jegging Jane sama mam i bardzo fajnie wygladaja oraz podkreslaja atuty, lecz ostatnio moj brzuszek sie w nich nie miesci niestety ;d

  • eat-makeup-dress

   super, już zapisuję i w tygodniu podskoczę przymierzyć. Dzięki :*

  • Kinga

   nie ma sprawy :*