Internetowa wypożyczalnia sukienek Love the Dress

Jest mi niezmiernie miło, że mój ostatni wpis cieszył się tak dużym zainteresowaniem. W historii bloga pobił rekordową liczbę wyświetleń i ciągle Was przybywa! 🙂
Dzisiaj prezentuję stylizację z drugiego dnia imprezy – poprawin. Słyszeliście kiedyś o możliwości wypożyczenia ekskluzywnych sukienki na kilka dni? Nigdy wcześniej nie przeszło mi to przez myśl, zawsze nerwowo szukałam w galeriach handlowych, butikach – czasem bezskutecznie. Tym razem postanowiłam spróbować i już wiem, że była to doskonała decyzja. Klasyczna, idealnie uszyta i niesamowicie kobieca sukienka polskiego projektanta – Tomasza Olejniczaka zrobiła na mnie niesamowite wrażenie (zresztą nie tylko na mnie). Miałam wrażenie, że sukienka została skrojona idealnie pod moją figurę, dzięki czemu przez całą imprezę czułam się naprawdę wyśmienicie.
Zresztą klasyczna mała czarna to zawsze dobry wybór 😉

DSC_6657

Niepospolitą kreację polskich i zagranicznym projektantów projektantów możecie wypożyczyć za pośrednictwem strony Love the Dress w 4 prostych krokach.
1. Wybieramy spośród sukienek polskich i zagranicznych projektantów, tę która najbardziej nam odpowiada.
2. Określamy rozmiar i datę na którą potrzebujemy mieć dostarczoną sukienkę.
3. Kurier dostarcza sukienkę (za darmo) pod nasze drzwi.
4. Najpóźniej czwartego dnia od otrzymania przesyłki, pakujemy ją do załączonego i zaadresowanego opakowania. A kurier ponownie odbiera spod naszych drzwi.
Proste? Zatem odsyłam Was na stronę, gdzie znajdziecie naprawdę dużo perełek.

DSC_6727

DSC_6704

DSC_6689

DSC_6717

DSC_6675

 

sukienka – Love the Dress
buty – DeeZee

DSC_6665

DSC_6651

DSC_6649